Başlıksız yasal olmayan smsleri engellemek için

sms BlokGelen sms içeriğindeki firmayı arayarak listeden çıkma isteğinde bulunmanız.
    Reklam sms içeriğindeki numaradan çalıştığı firmanın numarasını isteyip numarası alınan firma alınarak tüm sistemden numaranızın karantina altına alınmanızı isteyiniz.
    Google üzerinden toplu sms, toplu mesaj, gibi anahtar kelimeler ile arama yaparak çıkan firmaların karantınaya numaranızı ekleyin bölümünü kullanabilirsiniz.
    Son olarak eğer ki aynı firmadan sürekli reklam sms alıyorsanız ve firmayı uyandıysanız yasal yaptırıma giderek savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.


Başlıksız yasal olmayan sms gönderimleri için bunları yapabilirsiniz. Gelelim btk izinli yasal başlıklı toplu sms ile yapılan reklamların engellenmesi. Bunla ilgili en güncel bilgiyi tabiki turkcell, avea ve vodafonun müşteri hizmetlerini arayarak öğrene bilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken başlıklı sms’leri firma bazlı engellene biliniyor mu. Çünkü özellikle banka bildirimlerini de yanlışlıkla kapattırabilirsiniz. Bu nedenle bu konuda müşteri hizmetlerinden mutlaka net bir bilgi edilmeniz gerekmektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri ; 532 532 00 00
Avea Müşteri Hizmetleri ; 444 1 500
Vodafon Müşteri Hizmetleri ; 444 0 542

Burada bilmeniz gereken artık bireysel olarak bu tür problemlerde dava açabiliyor olmanızdır. Sizlere istemediğiniz sms’ler geldiğinde yukarıdaki yöntemlerle kurtulamıyorsanız ve bu size çok rahatsızlık veriyorsa yasal bir başvuru yapmaktan çekinmemenizi önermekteyiz.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses