Diz kapaklarında sıvı kaybı

Diz kapaklarında sıvı kaybıDiz kapaklarında sıvı kaybı olanlar özellikle merdiven inerken zorlanırlar. Merdiven çıkarken ayaklara fazla yük binmez ama inerken oldukça fazla yük bineceğinden inerken zorluk çekerler.
Peki geçelim diz ağrı sorununu çözen ve diz kapağı sıvı kaybına iyi gelen kür tarifine
glukozamin içeren KUŞBURNU çayı günde 2 defa içiyoruz. 1 hafta içerinden rahatlamayı fark edeceğiz.
Buna 1 ay boyunca devam edebiliriz. Bildiğimiz üzere kuşburnu  vitamin deposudur. Aynı zamanda diz kapağındaki sıvı kaybını önler. Haftada birkaç kez içilebilir.

 
YAPILIŞI:
1-2 Su bardağı suyu kaynatıyoruz ve içerisine bir miktar kuşburnunu atıyoruz. İsterseniz kuşburnunu hafif havanda kırıp öyle içerisine atabilirsiniz daha iyi olur. 5-6 dakika kaynatıp süzüyoruz ve ılıdıktan sonra içiyoruz.
Ama unutmamamız gereken nokta kuşburnu raf ömrünü tamamlamamış olmalı yani taze olmalı.
Kuşburnunun içerisine kesinlikle şeker ilave etmeyiniz. Eklediğiniz şekerin hiçbir faydası olmayacaktır. Zaten bitkinin içerisinde glikoz şeker bulunuyor. Sizin eklediğiniz şeker yaradan çok zarar verecektir. Buna balda dahil.
Hibiskus çok zengin antosiyamin içerir. Mayhoş bir tadı vardır. 3-4 tane kuşburnuna hibiskus u ilave edin bununda diz kapağı sıvı sorunu yaşayanlara faydası olacaktır. Aynı zamanda hibiskus kolon kanseri tedavisinede yardımcı olmaktadır.
 
Not: Hekiminizin önerdiği ilaçlar var ise, mutlaka kullanınız. Unutmayınız ki, hastalık yoktur hasta vardır. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak, bir hekimdir. Bu doğal bitkilerin yardımcı ve destekleyici olduğunu unutmayınız.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses