Göbeksiz bir hayat münkün!

Göbeksiz bir hayat münkün!Kadın-erkek herkesin ortak sorunu göbek yağları diyabet, tansiyon ve kalp hastalıklarına neden oluyor. Bu tehlikeye karşı 10 mucize besin imdada yetişiyor.

Uzman Diyetisyen Gamze Ak, göbek çevresinde toplanan yağların diyabet, yüksek tansiyon, karaciğer yağlanması ve kalp hastalıkları riskini önemli ölçüde artırdığını belirtiyor.

Düz karına ulaşmak imkansız değil diyen Ak, göbek yağlarını eritecek şu besinleri tavsiye ediyor:BADEM: Kas yapımı, açlık hissini azaltır. Obezite, kalp hastalıkları, kas kaybı, kırışıklık, kanser, yüksek kan basıncı ile savaşır.

 BAKLAGİLLER: Yağ yakımını sağlar, sindirimi düzenler. Obezite, kolon kanseri, kalp hastalıkları, yüksek kan basıncına karşı koruma sağlar.

SÜT: Yağsız ya da az yağlı olanları tercih edin. Güçlü kasların yapımı ve kilo kaybını tetikler. Osteoporoz başta olmak, üzere obezite, yüksek kan basıncı ve kanser ile mücadele eder.

YULAF KEPEĞİ: Enerjiyi artırır, kötü kolesterolü düşürür, kan şekerini dengeler ve bağırsak sistemini düzenler.

YUMURTA: Kas yapımını destekler, obeziteye karşı korur.

HİNDİ: Bağışıklık sistemini güçlendiren hindi, kas yapımını destekler. Obezite ve diğer birçok hastalık ile savaşır.

FISTIK EZMESİ: Yağ yakımını artıran fıstık ezmesi kırışıklık ve kalp hastalıklarına karşı etkilidir.

ZEYTİN YAĞI: Kolesterolü düşürür, bağışıklık sistemini güçlendirir. Obezite, kanser, kalp hastalıkları ve tansiyona karşı kalkan görevi görür.

TAM BUĞDAY EKMEKLER : Vücudun yağ depolamasını engeller. Tokluk hissi vererek aşırı yemek yemeyi önler.

KIRMIZI MEYVELER : Kalbi korur, göz sağlığını destekler, denge, kordinasyon ve kısa süreli hafıza üzerinde etkilidir, açlık hissini bastırır.

İNMEYE KARŞI KORUMA SAĞLAR
Demir deposu ıspanak, serbest radikalleri vücuttan uzaklaştırarak yaşlanmaya karşı kalkan oluşturur. Bol bol tüketilecek bu faydalı sebze kanser, kalp hastalıkları, inme(felç) gibi ciddi kronik rahatsızlıklara karşı koruma sağlarken, halk arasında kemik erimesi olarak bilinen osteoporoz hastalığına yakalanma riskini önemli ölçüde azaltır. Küçük-büyük herkesi tehdit eden obeziteye karşıda koruma sağlar. Bel çevresinde oluşan inatçı yağların yok edilmesinde önemli rol oynar.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses