VICKS Kremi

VICKS çocukluğumuzdan günümüze kullanılan bir  merhemdir. İçinde bulunan kagufuru ve mentol sayesinde sürülen      noktalardaki kılcal damarları genişleterek toksin attırır ve ağrıyı azaltır. Ayrıca ökaliptol, terebentin,  mentol sayesinde solunum  yollarını düzenler, akciğerlerde salgıyı arttırır.

VICKS'i sadece solunum yolları için kullanıyorsanız yanılıyorsunuz.
 İşte, VICKS'in bilinmeyen faydaları;
- Gece yatarken ayak tabanlarınıza VICKS sürün, ovalayarak yedirin ve çoraplarını giyin. Öksürüğünüz varsa hemen kesildiğini fark edeceksiniz. Özellikle gece oluşan öksürükleri bu uygulama hemen durdurur.
- Uzun yürüyüşler ve spor sonrası oluşan kas ağrılarında Vicks ağrıyı giderir ve rahatlatır.  Bu nedenle ağrıyan kaslarınızın üzerine merhemi yedirerek  sürmek çok etkilidir.
- Ayak tırnaklarınızda tırnak mantarı varsa, Vicks'i kullanın. Tırnaklara yaklaşık 2 hafta kadar Vicks sürdüğünüzde zamanla rengi koyulaşacak ve mantarlar ölecektir. Normal ve sağlıklı tırnaklar çıkmaya başlayacaktır.
- Darbe sonucu veya düşme ile oluşan morarmalar da ve şişmeler de  kullanılan Vicks, bölgeyi rahatlatır. Morluklar oluşmaz, şişmeler iner.
- Baş ağrısında alnınıza süreceğiniz bir miktar Vicks, basıncı azaltarak ağrıyı hafifletir.
- Uyku probleminiz varsa, ılık su içine atılan Vicks'i odanızda bırakın. Vicks'in buharı odayı doldurduktan sonra çok rahat uyuduğunuzu  fark edeceksiniz.  
- Enfeksiyon kapmayıönlemek için yaralandığınızda Vicks kullanabilirsiniz.
- Evinizde kedi besliyorsanız, kediler tırmalamayı severler. Kedinizin en çok tırmaladığı alana bir parça Vicks kullanın. Kokusu kedinizin o noktaya gitmesini engelleyecektir.
- Bir kene tarafından ısırıldığınızı fark ederseniz hemen oraya  Vicks sürün. Güçlü olan kokusu kenenin hemen kendini bırakmasını sağlayacaktır.
- Sivrisinekler tarafından çok ısırılıyorsanız açıkta kalan yerlerinize bir miktar Vicks sürün. Sivrisinekler sizi ısırmayacaktır. Ayrıca sivrisinek ısırığına sürülen Vicks, kaşıntıyı keser.
 - Gripseniz ve kendinizi kötü hissediyor ve hırıltılı öksürüğünüz varsa, göğsünüze ve sırtınıza Vicks sürün. Birer gazete kağıdı ile üstünü kapatın ve kıyafetlerinizi giyin. Göğsünüz yumuşayacak ve öksürük ortadan kalkacaktır. 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses