Sınavsız,Puansız Üniversite eğitimi

Uluslararası Struga Üniversitesi 2013 yılı içerisinde, 

Ordu Üniversitesi 
Trakya Üniversitesi
Bilecik-Şeyh Edebali Üniversitesi

ile Mevlana Değişim Programı çerçevesinde öğrenci ve öğretim görevlisi değişimi anlaşması,

Aydın-Adnan Menderes Üniversitesi

ile ikili işbirliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşmaya göre Adnan Menderes Üniversitesi ile Uluslararası Struga Üniversitesi, ortak akademik programlar geliştirebilecek, öğrenci ve akademisyen değişimi yapabilecekler.

International University of Struga, 2014 eğitim yılı içerisinde Türkiye de bulunan 

International University of Struga, 2014 eğitim yılı içerisinde Türkiye de bulunan 

Çankırı-Karatekin Üniversitesi
Konya-Selçuk Üniversitesi
Balıkesir Üniversitesi 
Abdullah Gül Üniversitesi

ile akademik işbirliği anlaşması imzaladı.

Tirana Üniversitesi;
1957 yılında kurumuştur ve Arnavutluğun ilk devlet üniversitesidir. Tirana Üniversitesi, beş yüksek öğrenim kurulundan oluşmakta. Tirana Üniversitesinde öğrenci sayısı 14.000, dir, öğretim üyelerinin sayısı da 600 üzerindedir. Sayın Dori Kule 2008 yılından bu yana Tirana Üniversitesinin rektörlüğünü yapmakta. Uluslararası Struga Üniversitesi ile Tirana Üniversitesi arasında mükemmel işbirliği sonucunda öğrencilerimiz,isterse Tirana Üniversitesi tarafından da vasıf ve diploma sahibi olabilirler. Bu ülkemizde ilk kez uygulanmakta ve değerlendirilmesi gereken iyi bir fırsattır.

Kensinton College of Business;
International University of Struga aynı zaman da Kensinton College of Business’in şubesidir, bununla birlikte bu üniversitenin öğrenim programlarını da sunma hakkına sahiptir. KCB tarafından alınan yüksek okul diplomaları, aynı zamanda İngiltere’nin en eski ve en büyük milli ödüllendirme yönetimi tarafından ödüllendirilen denkliği olan diplomalardır.

HyGrade International;
HyGrade International uluslararasında tanınan biznis danışma gurubudur. Değişik konularda şirketlere yardım etmektedir, tecrübelerinden yararlanarak şirketlere biznis te büyümek, yönetmek vs konularda yardımcı olmakta.

Yurt dışında YÖK onaylı Türkçe eğitim için bakabilirsiniz...

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses